Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
moda sylwestrowa 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘moda sylwestrowa’

W spodniach czy w sukience – co założyć na Sylwestra?

Okres sylwestrowy dla wielu z pań kojarzy się z balami, sukniami i elegancką zabawą. W zależności od wieku i preferencji ludzie decydują się na różne sposoby uczczenia nadchodzącego nowego roku. Na większości z nich wymaganym strojem jest oczywiście sukienka ale czy aby na pewno wszystkie z nich tego od nas oczekują?

Kwestią niezaprzeczalną jest to, że każdy oficjalny bal sylwestrowy czy też bal dla przebierańców ma we względzie garderoby pewne jasno określone zasady. Jednakże nie wszędzie wymagana jest sukienka. Jeśli należymy do grona osób nie tolerujących sukni, sukienek czy sukieneczek możemy bez problemu spędzić w wygodnych spodniach dzięki czemu poczujemy się zarówno komfortowo jak i kobieco. Read the rest of this entry »

Share Button

Co założyć na sylwestrową domówkę u znajomych?

sukienki-na-domowkeWybór kreacji sylwestrowej zawsze przysparza pewne trudności. Trzeba zastanowić się co jest modne, co będzie odpowiednie na dany rodzaj imprezy oraz co sprawi że figura będzie wyglądała jak najlepiej. Wcale nie tak łatwo znaleźć kreację, która spełni wszystkie te wymogi. Dlatego wiele kobiet i dziewcząt zaczyna poszukiwania już jakiś czas przed Sylwestrem, ale oczywiście przede wszystkim najpierw trzeba ustalić gdzie i w  jaki sposób się go spędzi. Read the rest of this entry »

Share Button

Czas na wybór sylwestrowej kreacji!

modna-stylizacja-sylwestrowaSylwester to tylko jedna noc w roku. Nie jest to jednak zwykła noc. Bowiem to właśnie wtedy stary rok oddaje władzę nad światem swojemu następcy. Nie można więc nie przygotować się na te wyjątkowe 24 godziny. Nie czekajmy z wyborem sylwestrowej stylizacji do ostatniej chwili. Zabierzmy się za to już!

Od czego trzeba zacząć? Od wyboru odpowiedniej sukienki lub innej kreacji. Wszystko zależy od rodzaju imprezy, na którą się wybieramy oraz od indywidualnych upodobań kobiety, która zamierza ją założyć. Jeśli już zdecydujemy się na sukienkę trzeba również wybrać jej długość. Z reguły krótsze wybierają młodsze przedstawicielki płci pięknej, na te dłuższe i całkiem długie decydują się nieco starsze kobiety. Nikogo nie dziwi ten fakt, bowiem nie każda z nas dobrze czuje się w balowej sukni. Read the rest of this entry »

Share Button