Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Ekskluzywne sukienki komunijne 2018
Kategorie

Sukienki komunijne na kole

sukienka-komunijna-na-koleI Komunia – moment ważny. Ceremonia niosąca ze sobą wyjątkowe przeżycia duchowe, wymagająca skupienia i odpowiedniej oprawy. Wiele miesięcy przed przyjęciem sakramentu dziecko przygotowuje się by w tym dniu wypaść jak najlepiej. W te przygotowania włączyć należy i znalezienie właściwego stroju. Typowym ubiorem komunijnym jest alba. Poszczególne parafie ustalają, jak w dzień I Komunii dzieci mają wystąpić i w wielu z nich właśnie obowiązują alby. Tak dla chłopców jak i dziewcząt jest jednakowy strój, niewyróżniający nikogo, skromny i oddający bardzo dobrze charakter sytuacji. Niemalże większość dzieci komunijnych przystępuje do tegoż sakramentu w zwyczajnej albie. Uszycie alby czy też zakup gotowej to nie jest wielki wydatek. Ale nie wszędzie jest to regułą, bowiem są parafie, w których rodzice mogą zakupić dowolny strój komunijny dla swego dziecka. Dla chłopców będą to białe garniturki, dla dziewczynek sukienki komunijne. Rzecz jasna pewne zasady obowiązują. Nie jest to kwestia ustaleń, ale raczej dobrego gustu i wyboru stroju dla dziecka, jaki w swej elegancji pozostanie jednak skromny, nie ekstrawagancki i niezbyt poważny.

Mnóstwo pięknych sukienek, ładnie układających się, zdobionych koronkami i rozmaitymi haftami, mamy do wyboru w sklepach z odzieżą komunijną. Nie są one krzykliwe i jednocześnie bardzo dziewczęce. A przecież chodzi o to by podkreślić niewinność, białą elegancką sukienką. Proste sukienki do komunii lniane, z atłasu oraz z matowej satyny zdecydowanie cieszą się największą popularnością. Mogą być rozkloszowane i lekko falujące u dołu, z poszerzanymi długimi rękawami lub krótkimi zaopatrzonymi w rozmaite naszyte zdobienia.

Koronkowe sukienki komunijne przykuwają uwagę, a jeszcze bardziej stają się wyraziste, jeśli są wykonane na kole. Ono sprawia, że sukienka układa się u dołu szeroko, rozłożyście, pięknie się prezentuje. Dodatkowo usztywniona na kole suknia ułatwia każdy krok, ponieważ materiał nie zaplątuje się wokół nóg dziecka. Sukienki na kole to wiele kreacji wielowarstwowych. Dół suknie składać się może z czterech lub więcej warstw, które efektownie układają się rozłożone na kole. Tunel na koło może być wykonany w samej sukni lub też w halce zakładanej pod sukienkę. Halka z tunelem na koło jest bardzo praktyczna i wygodna. Jednocześnie staje się elementem bielizny komunijnej. Posiadając taką halkę, dobierzemy dowolną sukienkę komunijną. Równie dobrze może to być alba, pod którą dziewczynka idąca do Komunii założy halkę z kołem.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 1 008 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł