Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Dziewczęce buty do Komunii 2018
Kategorie

Buciki komunijne dla dziewczynki

dziewczęce buty komunijneKiedy zbliża się czas Komunii rodzice dzieci przystępujących do niej mają sporo pracy. Muszą pomóc przygotować się dziecku i zaplanować dobrze cały dzień, łącznie z przyjęciem dla całej rodziny. Najwięcej problemów i kontrowersji związanych jest ze strojem, zwłaszcza dla dziewczynki. Zdania co do tego, jak dzieci powinny wyglądać przystępując do I Komunii Świętej cały czas są dość mocno podzielone. Niektórzy uważają, że powinny być ubrane w prosty i skromny sposób, żeby skupić się odpowiednio na duchowym przezywaniu tej uroczystości. Inni natomiast są zdania, że w tym wyjątkowym dniu dzieci również powinny czuć się specjalnie i mieć na sobie takie właśnie ubrania.

Bez względu na to czy dziecko będzie miało na sobie albę komunijną czy strój sprowadzany z Francji potrzebuje jakieś buciki. Jakie w takim razie obuwie będzie najlepsze do sukienki komunijnej? Przede wszystkim w białym kolorze. Taki właśnie powinien być cały strój i wszystkie dodatki, a więc buty również. Mogą w jakiś sposób nawiązywać do sukienki komunijnej, na przykład poprzez ozdoby w postaci kwiatuszków czy kokardek. Co prawda podczas Komunii powinno być raczej ciepło, ale sandałki bywają jednak nieco ryzykowne. Nigdy nie ma pewności ile będzie danego dnia stopni oraz czy przypadkiem nie spadnie deszcz. Poza tym główna część uroczystości odbywa się w kościele, a wiadomo że jest tam zwykle raczej chłodno. Dlatego lepiej wybrać jakieś zabudowane buciki. Ważne żeby były lekkie i wygodne. Mogą być zapinane na pasek. Wtedy będą się dobrze trzymały na nogach. Dość często wybiera się fason zapinany wokół kostki. Wówczas buciki są zabudowane na palcach i pięcie, a po bokach nie.

Skoro sukienki komunijne mogą być fantazyjne lub proste podobnie jest z obuwiem. Może być bardziej lub mniej ozdobione. Oczywiście im misterniej wykonane buty, tym są droższe. Na cenę wpływa także rodzaj materiału, ale z pewnością najlepiej kupić buty ze skóry. Niewielki obcasik nie będzie w tym przypadku niczym złym, zwłaszcza jeśli dziewczynka jest niewysoka. Kiedy kupuje się białe buty do ślubu, to później raczej się ich już nie nosi. Z bucikami komunijnymi jest inaczej. Dziewczynka może je zakładać na różnego rodzaju uroczystości rodzinne czy szkolne. Dlatego warto zainwestować w ładne, wygodne i porządne buty. Oczywiście niezwykle ważne jest to, żeby ich rozmiar był dobrze dobrany. Pamiętajmy jednak, że kupując obuwie komunijne z córką nie należy kierować się tylko tym czy pasują dobrze na jej nogi, ale również tym czy się jej podobają.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 365 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł