Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienka komunijna dla mamy 2018
Kategorie

Stroje komunijne dla gości

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, chrzestnych.

To wydarzenie wymagające wyjątkowej oprawy. Obok dekoracji; kwiatów i stroików jej głównym elementem są stroje. Stroje, które podczas uroczystości komunijnych powinny być eleganckie, skromne i gustowne.

Jak ubrać się na przyjęcie pierwszokomunijne? Jeśli jesteśmy rodzicami dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii obowiązuje nas szczególna elegancja. Panie zapomnieć mogą o głębokich dekoltach, spódnicach mini czy mocnych wycięciach. Szyk jaki obowiązuje tego dnia nie sprowadza się do ram seksownych strojów. Jak więc się ubrać? Co założyć?

Z pewnością dobrym pomysłem będzie delikatna garsonka. Zrezygnuj z czarnego koloru, gdyż kojarzy się on ze smutkiem, a uroczystości pierwszej komunii to wydarzenia jak najbardziej radosne. Możesz postawić natomiast na jasne barwy, kolory pastelowe czy bordo lub granat. Jeśli nie chcesz decydować się na kostium wybierz sukienkę midi w subtelnym kolorze. Kwestia dodatków właściwie zamyka się w prostej biżuterii, eleganckich butach, jeśli chodzi o torebkę polecamy uniwersalną kopertówkę.

A co z ubiorem taty dziecka komunijnego? Tutaj sprawa wydaje się być prosta – elegancki garnitur i szykowna koszula to najistotniejsze elementy męskie stroju na taką okazję. Do garnitury dopieramy modny krawat i wyjściowe półbuty.

Pozostali goście powinni kierować się podobnymi zasadami. Panie założyć mogą jasne sukienki (tylko nie białe – ten kolor zarezerwowany jest tego dnia dla dzieci) a panowie wizytowe garnitury.

W kwestii fryzur również obowiązuje prostota – styl tego dnia to delikatna elegancja, w której nie ma miejsca na wymyślne upięcia czy awangardowe uczesania.

 

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 513 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł