Kategorie

Posts Tagged ‘modne spodnie’

W spodniach czy w sukience – co założyć na Sylwestra?

Okres sylwestrowy dla wielu z pań kojarzy się z balami, sukniami i elegancką zabawą. W zależności od wieku i preferencji ludzie decydują się na różne sposoby uczczenia nadchodzącego nowego roku. Na większości z nich wymaganym strojem jest oczywiście sukienka ale czy aby na pewno wszystkie z nich tego od nas oczekują?

Kwestią niezaprzeczalną jest to, że każdy oficjalny bal sylwestrowy czy też bal dla przebierańców ma we względzie garderoby pewne jasno określone zasady. Jednakże nie wszędzie wymagana jest sukienka. Jeśli należymy do grona osób nie tolerujących sukni, sukienek czy sukieneczek możemy bez problemu spędzić w wygodnych spodniach dzięki czemu poczujemy się zarówno komfortowo jak i kobieco. Read the rest of this entry »

Share Button

Modne spodnie ze skóry węża

spodnie-skora-wezaSkórzane spodnie zdecydowanie są w tej chwili na topie. Noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni, jednak panie chyba bardziej doceniają ten element garderoby. Tworzą różne połączenia i stylizacje, a efekty są zazwyczaj fantastyczne. Poza tym do dyspozycji są różne rodzaje spodni ze skóry. Z pewnością najczęściej wybierane są te obcisłe i czarne, ale wiele pań lubi także czerwoną skórę. Bez wątpienia tego typu ubranie nikogo już dzisiaj nie dziwi. Natomiast aby zwrócić uwagę na swoje skórzane spodnie, muszą być one naprawdę niespotykane. Tak jest z pewnością w przypadku spodni z prawdziwej skóry węża. Read the rest of this entry »

Share Button

Skórzane legginsy i dżinsowa koszula – modny zestaw

dzinsowa-kurtka-skorzane-spodnieNoszenie skórzanej odzieży stało się modne już kilka lat temu. Początkowo ze skóry tworzona była przede wszystkim odzież motocyklowa, ale dzisiaj światowej sławy projektanci proponują nam mnóstwo ciekawej odzieży skórzanej, która tworzona jest zarówno z myślą o płci męskiej, jak i żeńskiej. W sprzedaży możemy znaleźć między innymi kurtki skórzane, matowe lateksowe legginsy oraz czarne rurki ze skóry. Każda kobieta bez problemu powinna więc znaleźć odzież idealną dla siebie.

Jeśli w swojej szafie nie posiadasz jeszcze skórzanych spodni, z całą pewnością musisz się w nie zaopatrzyć. Oczywiście niekoniecznie muszą to być ciemne i szerokie modele ze skóry naturalnej. Możesz także postawić na modne obcisłe getry ze skórzanymi wstawkami, zwłaszcza jeśli do tej pory jeszcze nie nosiłaś tego rodzaju ubrań. Świetnie sprawdzą się także skórzane legginsy, które możesz łączyć z różnymi ubraniami. Read the rest of this entry »

Share Button