Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
eleganckie buty 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘eleganckie buty’

Z czym łączyć czerwone szpilki?

stylizacja-z-czerwonymi-szpilkamiSzpilki muszą się znaleźć w szafie każdej kobiety. To taki kanon jak w przypadku małej czarnej. Są to najbardziej kobiece z wszystkich damskich butów. Zachwycają płeć piękną jak i mężczyzn. Raczej trudno wyobrazić sobie strój kobiecy bez ozdobnych czółenek na szpilce. Zawsze były, są i muszą być, a bez względu na wszystko każda kobieta, nie mogąc się im oprzeć kupi je. Moda obuwnicza rozszalała się na dobre. Przybywa producentów i sklepów, a w salonach zdecydowanie coraz więcej szpilek w kolorach mięty czy fuksji, jeszcze niedawno uważanych za mało modne. Dzisiaj wpadają w oko każdej pani, pewnie także ze względu na konfekcję damską, która jest utrzymana w podobnych barwach. Łatwiej zatem skomponować strój w pastelowych kolorach kiedy i obuwie wpisuje się w te trendy. Read the rest of this entry »

Share Button

Elegancki styl obuwia

Każda kobieta uwielbia być elegancką i zadbaną. Nieodzownym elementem elegancji, są z pewnością buty. Muszą mieć charakter, styl i oryginalność. Wtedy przyciągają wzrok innych i budzą zachwyt. Read the rest of this entry »

Share Button

W labiryncie mody

Tak łatwo zgubić się w modzie. Można albo zbyt dosłownie potraktować aktualne trendy, albo zupełnie je zignorować. Popadanie w każdy rodzaj skrajności grozi tym, że będziemy z modą na bakier i zaczniemy ją uważać za fanaberie kreatorów mody. A być może nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że moda może nam bardzo pomóc!
Ślepe naśladowanie trendów nie wyszło jeszcze żadnej kobiecie na dobre. Dyktatorzy mody nieustannie podkreślają, że moda jest po to, aby się nią bawić, wydobywać inspiracje i przystosowywać je do własnych potrzeb.
Jak jednak kobieta biegająca od jednego butiku do kolejnego sklepu z odzieżą może odnaleźć swój własny styl. W świat mody wprowadzą ją styliści i poradniki dla pięknych dam.
Złota zasada mody mówi od lat, że kobieta musi zachować indywidualny gust i dobry smak. Read the rest of this entry »

Share Button