Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
damskie buty 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘damskie buty’

Botki damskie – ponadczasowy model obuwia, który nie umiera nigdy

ottoline-czarne-lakierowane-botki-damskieKto wie, jak powstały botki damskie? Kto po raz pierwszy je zaprojektował i wypuścił do sprzedaży? Które cechy charakterystyczne dla tego obuwia w głównej mierze zadecydowały o ich popularności? Nie ulega wątpliwości, że botki stanowią taki rodzaj butów, które znajdują się w garderobie każdej szanującej i dbającej o swój modny wygląd kobiety. Te typowe obuwie z wydłużoną cholewką zapisały się na stałe w kanonie współczesnej mody. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak prawidłowo dbać o buty?

Gdy kupujemy drogie buty, mamy nadzieję, że będą służyły nam przez wiele lat. Gdy zaczynają się rozklejać, pękać, winę zrzucamy na złą jakość buta, na kiepską markę. Mamy pretensję do siebie, że przepłaciliśmy. Dość często buty są jeszcze na gwarancji, ale… w sklepie dowiadujemy się, że buty były źle użytkowane i pieniądze nie zostaną nam zwrócone. Oczywiście producenci obuwia dość często wykorzystują i naginają ten argument do własnych potrzeb, bo nie chcą się przyznać, że ich obuwie jest wadliwe i niezbyt dobrej jakości. Zdarza się jednak i tak, że zł stan buta naprawdę jest tylko i wyłącznie naszą winą, bo nie dostosowaliśmy się do informacji na temat pielęgnacji, zamieszczanej dość często w opakowaniu.

By buty służyły nam dłużej, by dłużej wyglądały ładnie, musimy włożyć odrobinę wysiłku w ich pielęgnację. Read the rest of this entry »

Share Button

Elegancki styl obuwia

Każda kobieta uwielbia być elegancką i zadbaną. Nieodzownym elementem elegancji, są z pewnością buty. Muszą mieć charakter, styl i oryginalność. Wtedy przyciągają wzrok innych i budzą zachwyt. Read the rest of this entry »

Share Button