Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
krótkie botki 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘krótkie botki’

Botki damskie – ponadczasowy model obuwia, który nie umiera nigdy

ottoline-czarne-lakierowane-botki-damskieKto wie, jak powstały botki damskie? Kto po raz pierwszy je zaprojektował i wypuścił do sprzedaży? Które cechy charakterystyczne dla tego obuwia w głównej mierze zadecydowały o ich popularności? Nie ulega wątpliwości, że botki stanowią taki rodzaj butów, które znajdują się w garderobie każdej szanującej i dbającej o swój modny wygląd kobiety. Te typowe obuwie z wydłużoną cholewką zapisały się na stałe w kanonie współczesnej mody. Read the rest of this entry »

Share Button

Wybierz najlepsze buty na zimę

Szare mukluki na zimęKażda pora roku rządzi się swoimi prawami, a co roku wraz z nową porą roku mamy do czynienia z nowymi trendami w modzie. Zimą 2011-2012 roku modnych będzie kilka rzeczy:

Buty zamszowe – zamsz znów wraca do mody i na półki sklepowe. Miłośniczki butów zamszowych, których nie brakuje nigdy, będą w pełni usatysfakcjonowane. Wysokie kozaki zamszowe należą do najładniejszych, najbardziej kobiecych i bardzo eleganckich butów, chętnie noszonych przez panie. Read the rest of this entry »

Share Button