Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
buty męskie 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘buty męskie’

Zasady męskiej elegancji

Strój eleganckiego mężczyznyElegancki facet to w 21. wieku niekoniecznie mężczyzna w garniturze i pod krawatem. Społeczeństwo stało się nieco bardziej liberalne i teraz elegancją nazywa się często schludne, modne odzienie. Niemniej są pewne sztywne kanony, których warto się trzymać, kiedy ubiór ma być doceniony przez środowisko. Read the rest of this entry »

Share Button

Ciepłe buty męskie na zimę

buty-meskie-na-zimeKiedy zbliża się zima szukamy ładnych, modnych i oczywiście ciepłych butów. Poza tym o ile panie nie zawsze mogą stawiać na wygodę, to panowie zdecydowanie zwracają na nią uwagę podczas kupowania nowego obuwia. Oczywiście wybór butów zależy też od tego na jaką okazję są one potrzebne. Nieco inny rodzaj obuwia kupuje się do pracy, a inny na co dzień. Na szczęście obecnie nie można narzekać na zbyt mały wybór, jeśli chodzi o obuwie męskie. Read the rest of this entry »

Share Button

Włosi wiedzą co dobre – markowe obuwie

Włochy to kraj, który słynie nie tylko z pysznej kuchni, ale także z najpopularniejszych na świecie producentów obuwia, które cechuje przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości materiałów oraz perfekcja wykonania. U włoskich producentów zaopatrują się światowej klasy projektanci mody, a także gwiazdy wielkiego ekranu – wszyscy wiedzą bowiem, że zakupy we Włoszech to sama przyjemność. Read the rest of this entry »

Share Button