Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
koszula męska 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘koszula męska’

Zasady męskiej elegancji

Strój eleganckiego mężczyznyElegancki facet to w 21. wieku niekoniecznie mężczyzna w garniturze i pod krawatem. Społeczeństwo stało się nieco bardziej liberalne i teraz elegancją nazywa się często schludne, modne odzienie. Niemniej są pewne sztywne kanony, których warto się trzymać, kiedy ubiór ma być doceniony przez środowisko. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak wybrać koszulę pod garnitur?

koszula pod garnitur

W pierwszej kolejności musimy zaznaczyć, że dobór koszuli pod garnitur to niełatwe zadanie. Z pewnością, musi być ona idealnie skrojona i dopasowana, aby dany mężczyzna wyglądał w niej olśniewająco. Oczywiście, duże znaczenie ma tu właściwe dopasowanie rozmiaru kołnierzyka oraz długości rękawów, mankietów, a także fasonu i długość koszuli, bowiem powinna być ona na tyle długa, aby można ją było swobodnie schować w spodnie i, żeby nie wystawała z nich np. podczas siadania czy schylania się. Równie kluczowe znaczenie ma rodzaj kołnierzyka, gdyż nie do każdego z nich pasuje krawat. Dlatego najbezpieczniej jest wybrać koszulę z tradycyjnym kołnierzykiem, która idealnie pasuje do jedno- i dwurzędowych garniturów.

Na uwagę zasługuje fakt, że mężczyźni o szczupłej sylwetce mogą postawiać na koszule taliowane, które idealnie dopasowują się do ciała, ale go nie opinają. Natomiast panowie o tęższej budowie ciała powinni się zdecydować na koszule o prostym kroju, ale pamiętamy o tym, żeby nie były za szerokie, ponieważ będą przypominać worki. Read the rest of this entry »

Share Button