Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
paski 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘paski’

Zasady męskiej elegancji

Strój eleganckiego mężczyznyElegancki facet to w 21. wieku niekoniecznie mężczyzna w garniturze i pod krawatem. Społeczeństwo stało się nieco bardziej liberalne i teraz elegancją nazywa się często schludne, modne odzienie. Niemniej są pewne sztywne kanony, których warto się trzymać, kiedy ubiór ma być doceniony przez środowisko. Read the rest of this entry »

Share Button

Kolorowe klapki hitem wakacji

Lato, lato, lato – sezon na wakacje, przewiewne ciuchy, wypoczynek, rozrywkę. Pytanie czym nas zaskoczy moda letnia w tym roku? A dokładnie, jakie obuwie będzie się nosić? Co ulica pojawiają się kolorowe witryny z nie mniej kolorowymi butami. W lecie modne będą głównie klapki: japonki lub klapki z jednym szerokim paskiem na przodzie. Krój butów nie będzie może tak istotny, jak ich kolor. Będziemy nosić klapki w kolorze czerwonym, zielonym, żółtym, fioletowym, błękitnym, białym, srebrnym, złotym. Duże znaczenie będzie miało dopasowanie stroju, czyli torebka, obuwie i korale w jednym kolorze. Oczywiście bez przesady, przecież dziewczyna nie może wyglądać jak choinka. Sprawdź, jakie buty na lato przygotował sklep z obuwiem Model2. Read the rest of this entry »

Share Button