Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najpiękniesza bielizna 2018
Kategorie

Modna bielizna na każdą okazję

Bielizna powinna cieszyć elegancją i wygodą. Oferta marek produkujących ten rodzaj odzieży jest ogromna. Odwiedzając salony z bielizną naszą uwagę przyciągają: jakość tkanin z jakich jest wykonana, pozycja producenta bielizny na rynku, ale również wygląd. To właśnie te trzy czynniki decydują o tym jaką bieliznę wybierzemy.

Kreatorzy mody kierują swoje oferty zarówno do pań jak i do panów, dla tych bardzo wymagających i dla tych mniej. Dyskretna i niekrępująca bielizna w przystępnej cenie – oto ta najbardziej lubiana wersja. Są jednak tacy, którzy szukają czegoś więcej. Także dla nich niektóre marki przygotowały coś niepowtarzalnego. Koronki, gipiura tiule, cekiny to lubi każda koneserka bielizny.

Planujesz ślub? Szukasz bielizny na specjalne okazje? Sprawdź co modnego włożyć pod suknie ślubną. W tym dniu musisz nie tylko czuć się wygodnie w swojej bieliźnie, ona także powinna być wyjątkowa. Masz ogromne możliwości, możesz założyć bardotkę bez szelek, możesz również wyeksponować swój biust w staniku push-up. Masz możliwość wskoczyć w skąpe stringi lub eleganckie szorty. Pamiętaj by odpowiednio dopasować bieliznę do sukienki.

Jesteś mężczyzną? Dla Ciebie też przygotowano wiele ciekawych propozycji. Szorty, bokserki, slipy, a nawet męskie stringi. W modzie bieliźnianej dla panów panuje całkowita dowolność. Wybierz to w czym czujesz się najlepiej. Jeśli chcesz zaskakiwać, w salonach czekają na ciebie fantazyjnie zdobione slipy i stringi. Bielizną męską zajmuje się coraz więcej firm.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 39 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł