Kategorie

Jakie buty do czerwonej sukienki?

buty-do-czerwonej-sukienkiCzerń i czerwień, to ulubione kolory kobiet- przynajmniej jeśli chodzi o ubrania. Czerń, jak wiadomo, optycznie zmniejsza, wyszczupla i modeluje sylwetkę.

Ponadto jest, to bardzo tajemnicza barwa, która pobudza wyobraźnię. Jeśli chodzi o czerwień, to również można przypisać jej pozytywny wpływ na kobiece kształty, które podkreśla i uwypukla. Kobieta w czerni lub w czerwieni jest ponętna i kusząca, tajemnicza i intrygująca. Budzi zaciekawienie i podziw, pobudza wyobraźnię, rozpala zmysły.

O ile, do czarnej sukienki, możemy założyć buty w każdym kolorze, o tyle, do czerwonej sukienki musimy dobrać obuwie we właściwym kolorze. Najlepsze obuwie wieczorowe, oprócz tego, że jest wygodne i efektownie się prezentuje, to jest idealnie dopasowane do charakteru stroju- jego rodzaju czy koloru.

Czerwona kreacja, już sama w sobie jest mocna i wyrazista właśnie ze względu na barwę. Buty, które do niej zakładamy powinny być zatem dodatkiem, który dopełni całości- akcentem, a nie elementem stylizacji wysuwającym się na pierwszy plan. Należy pamiętać, że wybierając się na przykład na walentynkowe przyjęcie, mamy wyglądać elegancko a zarazem zmysłowo.

Gdy nasz strój nie jest zbyt krzykliwy, chciałoby się wręcz powiedzieć o nim nudny i przewidywalny. Oczywistym jest, że chcąc dodać mu mocy, sięgniemy po efektowne, wyraziste obuwie, jak np. koturny oraz platformy czy buty z masywny obcasem. Taki strój będzie również odpowiednia na romantyczna kolację we dwoje.

Natomiast, jeśli istotą naszego image, oprócz nas samych, jako osobowości jest romantyczna sukienka, to naturalne jest to, iż działamy w taki sposób, by to ona wysuwała się na prowadzenie. W związku z tym, nie obwieszamy się kilogramami błyskotek i innych dodatków, ani też nie zakładamy rzucających się w oczy butów. Pamiętać należy, że w dniu zakochanych najważniejsze jest to, bo umieć się cieszyć szczęściem innych oraz doceniać własne.

Do czerwonej jak krew czy też bordowej jak wino sukienki, najlepiej wybrać obuwie w kolorze czarnym ewentualnie z czerwonymi podbiciami, które nawiązywałyby do kreacji. Szpilki zdają się być najtrafniejszym modelem aczkolwiek, niższe obuwie, jak chociażby czółenka, również będą się świetnie prezentować zwłaszcza, gdy mowa nie sukience, lecz o jej dłuższej wersji, czyli o sukni.

Pantofelki z satyny– bardzo kobiece, wdzięczne i urocze, skromne, ale oryginalne; to jeden z ciekawszych modeli butów na niskim obcasie. Sandałki na cienkich paseczkach, nieco wyższe od czółenek, ale niższe niż szpilki, do czerwonej sukienki pasują jak ulał zwłaszcza, gdyż są to sandały w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym (oryginale, niskie pantofelki).

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 1 225 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł