Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
kostium 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘kostium’

Jak uszyć habit?

Z pewnością wszyscy doskonale rozpoznajemy habity poszczególnych zgromadzeń zakonnych, zarówno żeńskich jak i męskich. Te codzienne stroje mnichów i mniszek najczęściej składają się z sukni, płaszcza oraz kaptura bądź specjalnego welonu.

Mimo, że oryginalny habit noszą zazwyczaj wyłącznie członkowie określonych zakonów i klasztorów, nierzadko strojów takich używa się przy okazji różnego rodzaju rekonstrukcji historycznych. W niniejszym artykule powiemy zatem, jak samodzielnie wykonać oryginalny, mnisi habit krok po kroku.
Read the rest of this entry »

Share Button

Stroje komunijne dla gości

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, chrzestnych.

To wydarzenie wymagające wyjątkowej oprawy. Obok dekoracji; kwiatów i stroików jej głównym elementem są stroje. Stroje, które podczas uroczystości komunijnych powinny być eleganckie, skromne i gustowne.

Jak ubrać się na przyjęcie pierwszokomunijne? Read the rest of this entry »

Share Button

Bikini na plażę

Sezon plażowy to okazja, by zaprezentować swoje wdzięki i skąpe kostiumy kąpielowe na plażach Polski i całego świata. Bikini to obowiązkowy strój kobiecy. Skąpe stroje kąpielowe można kupić w wielu sklepach z bielizną. Ekskluzywna bielizna toples przykuwa uwagę nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Gdzie kupić modne kostiumy kąpielowe na basen i plażę?

Read the rest of this entry »

Share Button