Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
niedbały kok 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘niedbały kok’

Niski luźny kok na wesele

niski-kokJeszcze do niedawna kreatorzy i styliści fryzur proponowali nam przede wszystkim misternie upięte koki. Obecnie natomiast bezapelacyjnie wygrywa ponadczasowa prostota, dlatego najmodniejsze są koki proste do ułożenia. Przykładem takiego uczesania może być niski luźny kok na wesele, który jest sam w sobie fryzurą pełną wdzięku i klasy. Takie uczesanie bez wątpienia może stanowić świetną propozycję dla kobiet poszukujących upięcia z długich włosów.

Nisko upięty kok na wesele stanowi uczesanie nie tylko pełne wdzięku, ale i bardzo wygodne. Tego rodzaju upięcia charakteryzują się przede wszystkim tym, iż są wiązane tuż nad linią karku. Są one klasyczne i proste, a na dodatek świetnie prezentują się w połączeniu z subtelnymi dodatkami. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak zrobić modny kok, czyli kok luźny i niedbały

luz-lekki-koczekSwego czasu bardzo modne stały się tzw. fryzury niedbałe. Wyglądają bardzo dziewczęco, romantycznie i, wbrew pozorom, niekoniecznie muszą być fryzurą codzienną do szkoły czy do pracy. Na czerwonym dywanie w Hollywood niejedna gwiazda stawia właśnie na taką, niby niedbałą i bardzo nieformalnie wyglądającą fryzurę. Mimo to, uczesanie to jest klasyczne, piękne i wciąż modne!

Jak upiąć włosy w niedbały kok? Read the rest of this entry »

Share Button