Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
kok wieczorowy 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘kok wieczorowy’

Niski luźny kok na wesele

niski-kokJeszcze do niedawna kreatorzy i styliści fryzur proponowali nam przede wszystkim misternie upięte koki. Obecnie natomiast bezapelacyjnie wygrywa ponadczasowa prostota, dlatego najmodniejsze są koki proste do ułożenia. Przykładem takiego uczesania może być niski luźny kok na wesele, który jest sam w sobie fryzurą pełną wdzięku i klasy. Takie uczesanie bez wątpienia może stanowić świetną propozycję dla kobiet poszukujących upięcia z długich włosów.

Nisko upięty kok na wesele stanowi uczesanie nie tylko pełne wdzięku, ale i bardzo wygodne. Tego rodzaju upięcia charakteryzują się przede wszystkim tym, iż są wiązane tuż nad linią karku. Są one klasyczne i proste, a na dodatek świetnie prezentują się w połączeniu z subtelnymi dodatkami. Read the rest of this entry »

Share Button

Jaka fryzura na półmetek?

Półmetek to dla większości dziewcząt pierwsza ważna impreza. To okazja, na którą zakłada się sukienkę wieczorową, kreację koktajlową lub strój wizytowy. Mile widziane są średniej długości sukienki, modele z baskinką, bombki, ale także miniówki. Oprócz stroju bardzo ważny jest makijaż oraz odpowiednia fryzura.

Wśród wielu propozycji stylistów oraz fryzjerów znaleźć możemy rozpuszczone loki i fale, uczesania z warkoczami, koki oraz upięcia. Jest więc w czym wybierać. Read the rest of this entry »

Share Button