Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
upięcia damskie 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘upięcia damskie’

Jak zrobić warkocz a’la Weronika Rosati?

Upięcia z warkoczamiWśród amatorek ciekawych trendów modowych oraz fryzjerskich stylizacji furorę zrobiło uczesanie Weroniki Rosati, w którym aktorka zaprezentowała się podczas konferencji dotyczącej filmu pt. „Obława”. Uczesanie okazuje się nie tylko bardzo praktyczne i wygodne, ale również trwale i niezwykle stylowe.
Drapieżny warkocz, który spopularyzowała Weronika Rosati dodaje uroku twarzy o delikatnych, regularnych rysach, dodatkowo może również optycznie wysmuklić zbyt okrągłą twarz. Uczesanie nie jest jednakże polecane Paniom o szczupłej i wąskiej twarzy, chociaż wypuszczenie kilku luźnych pasemek wokół twarzy powinno nieco złagodzić odważne upięcie. Read the rest of this entry »

Share Button

Niski luźny kok na wesele

niski-kokJeszcze do niedawna kreatorzy i styliści fryzur proponowali nam przede wszystkim misternie upięte koki. Obecnie natomiast bezapelacyjnie wygrywa ponadczasowa prostota, dlatego najmodniejsze są koki proste do ułożenia. Przykładem takiego uczesania może być niski luźny kok na wesele, który jest sam w sobie fryzurą pełną wdzięku i klasy. Takie uczesanie bez wątpienia może stanowić świetną propozycję dla kobiet poszukujących upięcia z długich włosów.

Nisko upięty kok na wesele stanowi uczesanie nie tylko pełne wdzięku, ale i bardzo wygodne. Tego rodzaju upięcia charakteryzują się przede wszystkim tym, iż są wiązane tuż nad linią karku. Są one klasyczne i proste, a na dodatek świetnie prezentują się w połączeniu z subtelnymi dodatkami. Read the rest of this entry »

Share Button