Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
modna fryzura 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘modna fryzura’

Jak zrobić modny kok, czyli kok luźny i niedbały

luz-lekki-koczekSwego czasu bardzo modne stały się tzw. fryzury niedbałe. Wyglądają bardzo dziewczęco, romantycznie i, wbrew pozorom, niekoniecznie muszą być fryzurą codzienną do szkoły czy do pracy. Na czerwonym dywanie w Hollywood niejedna gwiazda stawia właśnie na taką, niby niedbałą i bardzo nieformalnie wyglądającą fryzurę. Mimo to, uczesanie to jest klasyczne, piękne i wciąż modne!

Jak upiąć włosy w niedbały kok? Read the rest of this entry »

Share Button

Bardzo męskie fryzury

Wbrew powszechnej opinii panowie bardzo dbają o swój wizerunek, na który składa się nie tylko strój, ale i fryzura, która bezwzględnie musi być dopasowana do kształtu głowy mężczyzny, jego osobowości i wieku. Obecnie z doborem oryginalnego uczesania nie ma najmniejszego problemu, gdyż fryzjerstwo męskie rozwija się bardzo prężnie, dlatego nawet najbardziej wybredny mężczyzna , wśród wielu propozycji znajdzie coś dla siebie.

W pierwszej kolejności należy tu wspomnieć o fryzurach młodzieżowych, które wyróżniają się fantazyjnymi cięciami, a najczęściej przypominają artystyczny bałagan na głowie. W ostatnim czasie, bardzo modne stają się również uczesania w stylu Emo, gdzie koniecznie grzywka musi zasłaniać pół twarzy, a na porządku dziennym są barwne refleksy, asymetria oraz pazurki. Read the rest of this entry »

Share Button

Modna fryzura sylwestrowa

Jakie są najmodniejsze fryzury sylwestrowe w tym sezonie? Bal sylwestrowy wymaga wyjątkowej oprawy, i taka też powinna być Twoja fryzura. Moda na sylwestrowe upięcia nigdy nie przemija. Wspaniale prezentują się efektowne i misterne upięcia włosów, wszelkiego rodzaju koki i półkoki. Read the rest of this entry »

Share Button