Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
chłopięcy garnitur do I komunii 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘chłopięcy garnitur do I komunii’

Jak zrobić wianek komunijny?

Pierwsza-komunia-swieta-dzieckaGdyby tak zliczyć wszystkie koszty związane z przygotowaniem dziecka, zwłaszcza dziewczynki, do Pierwszej Komunii Świętej, okaże się, że to naprawdę pokaźna sumka.

Nic dziwnego więc, że rodzice szukają oszczędności, gdzie tylko się da. Z drugiej strony pragną, aby ich pociecha wyglądała pięknie i oryginalnie w tym wyjątkowym dniu.

Jeżeli chodzi o strój do Komunii, to ciekawą propozycją dla oszczędnych są używane sukienki komunijne. Wśród nich znajdziemy komunijne sukienki z muślinu, kreacje satynowe i koronkowe. Nie zabraknie też alb, sukienek tiulowych i z kołnierzykiem. Słowem, dla każdego coś ciekawego. Read the rest of this entry »

Share Button

Dobrze dobrany garnitur

modny-garnitur-męskiKażdy mężczyzn przynajmniej od czasu do czasu zakłada garnitur. Niektórzy panowie natomiast noszą go codziennie do pracy. Bez względu na to czy ubiera się go każdego dnia, czy tylko na specjalne okazje powinien być dobrze dobrany. Co to właściwie oznacza? Fason trzeba dopasować do gabarytów i sylwetki mężczyzny. Ważny jest również kolor, bo inny odcień bardziej pasuje do bruneta, a inny do blondyna. Trzeba też oczywiście uwzględnić to, w jakich okolicznościach garnitur będzie noszony – czy jest przeznaczony na specjalne wydarzenie, chociażby ślub? Wtedy można pomyśleć też o smokingu. A może ma to być garnitur na studniówkę? Albo po prostu ubranie do pracy? Warto dopasować je też do pogody i klimatu, bo jeśli akurat panują upały lepiej sprawdzi się jasny garnitur, zimą zwykle wybierana jest klasyczna czerń. Read the rest of this entry »

Share Button