Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
buty do Komunii 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘buty do Komunii’

Jak zrobić wianek komunijny?

Pierwsza-komunia-swieta-dzieckaGdyby tak zliczyć wszystkie koszty związane z przygotowaniem dziecka, zwłaszcza dziewczynki, do Pierwszej Komunii Świętej, okaże się, że to naprawdę pokaźna sumka.

Nic dziwnego więc, że rodzice szukają oszczędności, gdzie tylko się da. Z drugiej strony pragną, aby ich pociecha wyglądała pięknie i oryginalnie w tym wyjątkowym dniu.

Jeżeli chodzi o strój do Komunii, to ciekawą propozycją dla oszczędnych są używane sukienki komunijne. Wśród nich znajdziemy komunijne sukienki z muślinu, kreacje satynowe i koronkowe. Nie zabraknie też alb, sukienek tiulowych i z kołnierzykiem. Słowem, dla każdego coś ciekawego. Read the rest of this entry »

Share Button

Buciki komunijne dla dziewczynki

dziewczęce buty komunijneKiedy zbliża się czas Komunii rodzice dzieci przystępujących do niej mają sporo pracy. Muszą pomóc przygotować się dziecku i zaplanować dobrze cały dzień, łącznie z przyjęciem dla całej rodziny. Najwięcej problemów i kontrowersji związanych jest ze strojem, zwłaszcza dla dziewczynki. Zdania co do tego, jak dzieci powinny wyglądać przystępując do I Komunii Świętej cały czas są dość mocno podzielone. Niektórzy uważają, że powinny być ubrane w prosty i skromny sposób, żeby skupić się odpowiednio na duchowym przezywaniu tej uroczystości. Inni natomiast są zdania, że w tym wyjątkowym dniu dzieci również powinny czuć się specjalnie i mieć na sobie takie właśnie ubrania. Read the rest of this entry »

Share Button