Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
elegancka fryzura na komunię 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘elegancka fryzura na komunię’

Fryzury komunijne dla chłopców

fryzyra-dla-chłopcaMamy dziewcząt przystępujących do I Komunii Świętej mogą mieć sporo obiekcji co do tego jak uczesać córkę w tym ważnym dniu. Nic dziwnego to pierwsza, tak ważna w życiu ich dziecka ceremonia. Muszą czuć się wyjątkowo z racji rangi wydarzenia oraz prezentować się nienagannie przed zgromadzonymi w kościele jak i na przyjęciu komunijnym gośćmi. Wszystko powinno zamykać się w gustowną całość bez zbędnej przesady i ze swoistą skromnością, odpowiednią właśnie na komunię. Liczne uczesania komunijne, co roku bardziej oryginalne i misterne, sprawiają, że ciężko wybrać coś dla własnego dziecka. Zatem przyda się kilka rad:

Read the rest of this entry »

Share Button

Jobić warkocz dobierany dookoła głowy?

warkocz-zaplatany-wokol-glowyFryzura jest z całą pewnością jednym z najważniejszych elementów uzupełniających ubiór. Bez względu więc na uroczystość, warto znać pomysły na ciekawe uczesania, które pozwolą nam nie tylko wyglądać stylowo i wytwornie, ale także czuć się atrakcyjnie oraz pewnie siebie.

Do łask na nowo wracają warkocze, które mogą być noszone zarówno przez kilkuletnie dziewczynki, jak i przez całkiem dorosłe kobiety. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak zrobić wianek komunijny?

Pierwsza-komunia-swieta-dzieckaGdyby tak zliczyć wszystkie koszty związane z przygotowaniem dziecka, zwłaszcza dziewczynki, do Pierwszej Komunii Świętej, okaże się, że to naprawdę pokaźna sumka.

Nic dziwnego więc, że rodzice szukają oszczędności, gdzie tylko się da. Z drugiej strony pragną, aby ich pociecha wyglądała pięknie i oryginalnie w tym wyjątkowym dniu.

Jeżeli chodzi o strój do Komunii, to ciekawą propozycją dla oszczędnych są używane sukienki komunijne. Wśród nich znajdziemy komunijne sukienki z muślinu, kreacje satynowe i koronkowe. Nie zabraknie też alb, sukienek tiulowych i z kołnierzykiem. Słowem, dla każdego coś ciekawego. Read the rest of this entry »

Share Button