Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pościel dla modnej kobiety 2018
Kategorie

Pokaż mi swoją sypialnię a powiem ci jaka jesteś!

Co znajduje się w twojej sypialni?
Komoda, szafa, łóżko?
Przesypisz 1/3 życia, zadbaj by twoja sypialnia była atrakcyjnie urządzona a łóżko  komfortowe i nie zapominaj o dobrej jakościowo pościeli.
Jeśli będzie wykonana z materiałów niskiej jakości szybko straci kolor i prezencję. Jeśli jesteś singielką nie myśl że nikt nie zobaczy twojej sypialni.
Pamiętaj, sytuacja może  w każdej chwili ulec zmianie! Pomyśl jakie wrażenie wywrze na mężczyźnie widok  starej, wypłowiałej pościeli z kory?
Taki widok każdego by zniechęcił.
Pomyśl również o własnej przyjemności. Powinnaś budzić się zadowolona i wypoczęta gotowa do podjęcia wyzwań jakie postawi przed tobą dzień. Może twój mężczyzna zaskoczy cię śniadaniem do łóżka? Jesli obudzisz sie w „barłogu” będziesz ochotę jak najszybciej wstać, uciec i nie widzieć nieatrakcyjnej sypialni i pościeli

Romantyczka
Twoja sypialnia to przede wszystkim duże łóżko, draperie, świece zapachowe, kwiaty tworzące odpowiedni nastrój. Ciepłe i delikatne kolory zdobią ścianyl
Lubisz godzinami wylegiwać się w łóżku oddając się marzeniom lub czytając książki.
W romantycznej sypialni nie może zabraknąć pościeli w pełni oddającej nastrój tego miejsca. Doskonale prezentują się w niej komplety pościeli satynowej. Jest ona bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. Możesz wybrać zestaw z motywem kwiatowm, geometrycznym wzorem lub w jednolitym kolorze. Największą popularnością cieszy się pościel w delikatnych wyważonych kolorach.Wykonana z dobrych jakościowo materiałów, szczególnie polecana kobietom ceniącym sobie jakość i wygodę.
Interecującym rozwiązaniem dla osób które nie lubią czystej satyny,  jest pościel wykonana z satyny bawełnianej.

Odważna i aktywna
Twoja sypialnia to twoje królestwo,w pełni dostosowana do potrzeb, wyposażona w funkcjonalną szafę lub komodę. Oszczędny japoński styl to coś dla ciebie. Podkreślą go ciemne kolory ścian, ostatnio niezwykle modne.
Śmiałe zestawienia kolorów w sypialnia oddają w pełni charakter właścicielki.
Żyjesz w ciągłym pośpiechu i stresie. Odpoczywasz jedynie w czasie snu więc warto zadbać o komfort tych chwil. Liczy się więc wygodne łózko i pościel ktora uprzyjemni nam sen. Polecamy pościel w intensywnych kolorach z satyny, bawełny lub kory. Dobierz ją do koloru ścian i nastroju jaki ma panować w twojej sypialni.
Pościel bardzo kolorowa wyszła z mody teraz w modzie jest połączenie dwóch kolorów ewentualnie całość w jednym kolorze.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 23 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł