Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męskie kąpielówki powiększające 2018
Kategorie

Hitowe kąpielówki powiększające

męskie-kąpielówki-push-upJakie kąpielówki wybrać na te wakacje? Możliwości jest wiele. Najwygodniejsze do pływania są z pewnością slipy. Jednak kiedy spędza się czas na plaży bardziej odpowiednie mogą się okazać bokserki albo szorty. Kolorowe bermudy są w sam raz jeśli uprawia się jakieś sporty wodne. Okazuje się jednak, że można również za pomocą majtek czy spodenek kąpielowych  sprawiać, że męskość będzie bardziej wyeksponowana. A wielu mężczyznom bardzo na tym zależy.

Niektórzy panowie decydują się na slipy z efektem push up. Najczęściej są one zrobione z poliestru i elastyny. W sumie są bardzo elastyczne i jest to z jednej strony duża zaleta, ale z drugiej czasami ciężko jest znaleźć odpowiedni rozmiar. Chodzi o to, że tego typu kąpielówki nie mogą być za duże, bo nie będą spełniały swojej funkcji, ale też nie mogą być zbyt obcisłe. Można też kupić bokserki powiększające. Działają one dokładnie na takiej zasadzie jak damskie staniki ze specjalnymi wkładkami. Mają więc specjalną wkładkę, która powoduje, że penis wygląda na bardziej kształtnego i oczywiście większego. Wszystkie markowe kąpielówki tego typu są zrobione w taki sposób, że absolutnie nie widać, że mają zamontowaną wkładkę powiększającą.  Zazwyczaj jest ona wszywana do bokserek. Właśnie ten fason najlepiej się sprawdza, jeśli mężczyzna chce sprawić by jego penis wyglądał bardziej okazale. Natomiast niektórzy panowie obawiają się trochę tego, że powiększające kąpielówki to w pewnym sensie oszustwo, które wyjdzie na jaw.

Rzeczywiście powiększające kąpielówki męskie sprawiają, że penis wygląda lepiej w nieco sztuczny sposób. Jeśli chodzi o slipy z efektem push up penis zostaje tylko podniesiony, a więc nic nie jest przekłamane. Chodzi tylko i wyłącznie o efekt optyczny. Czy w takim razie panowie którzy używają kąpielówek powiększających oszukują? Nie ma co przesadzać w tej kwestii. Skoro można bez problemu kupić tego rodzaju spodenki kąpielowe, top znaczy, że sporo osób w nich chodzi. Pomagają wyleczyć się z kompleksów. Rzeczywiście wielu panów czuje się dzięki nim dużo pewniej i lepiej. Wynika to poniekąd z błędnego przekonania, że im większy penis, tym lepszym mężczyzna jest kochankiem. Warto pamiętać jednak, że większość pań dobrze wie iż tak nie jest. Kąpielówki powiększające noszone są właściwie tylko na plaży, bardzo rzadko na basenie. Pływalnia jest to jednak miejsce, gdzie stawia się przede wszystkim na poprawę kondycji. Natomiast podczas wakacji nad wodą niekoniecznie spędza się w niej cały wolny czas. Można też spacerować po plaży, grać w siatkówkę czy po prostu się opalać. Wtedy wygląd i rodzaj kąpielówek mają na pewno większe znaczenie.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 2 949 osób, a dzisiaj 2 osób)

One Response to “Hitowe kąpielówki powiększające”

Jak podobał Ci się artykuł