Kategorie

Zegarki męskie

Wszyscy ceniący dokładność i punktualność z pewnością mają zegarek. Dzięki niemu możemy dokładnie zdążyć na spotkanie czy do pracy. Dzisiejsze  czasomierze zaskakują i przyciągają uwagę. Bowiem łączą w sobie ponadczasowy trend klasyczny i wyszukane nowoczesne wzornictwo. Nawet zegarki męskie wyróżniają się niecodziennymi połączeniami i detalami. Dzisiaj czasomierze projektują nawet najbardziej znani projektanci mody, jak Armani, czy Calvin Klein.

Zegarki męskie Tissot

Zegarki dla mężczyzn marki Tissot to przede wszystkim czasomierze luksusowe, których mechanizm opiera się na mechanizmie kwarcowym. Są to czasomierze zasilane przez baterię. Dla każdego mężczyzny wśród zegarków marki Tissot znajdzie się kilka interesujących propozycji. Jest na przykład ciekawy model o nazwie Navigator. Zegarek wykonany jest ze stali szlachetnej – antyalergicznej. Bransoleta jest również stalowa. Czasomierz posiada wyświetlacz cyfrowy, natomiast na tarczy zegarka widnieją oznaczenia godzin w kolorze białym ( 3, 6, 9 i 12). Zegarek ma szkiełko szafirowe, które jest bardzo odporne na wszelkie rysy czy stłuczenia. Ponadto mamy możliwość użycia kilku przydatnych funkcji. Mamy między innymi alarm, timer, datownik  oraz oznaczenia stref czasowych. Oprócz tych funkcji w czasomierzu jest umieszczony stoper, który pokazuje  pomiar z dokładnością  do jednej dziesiątej sekundy.

Zegarki dla mężczyzn marki Calvin Klein

Zegarki zaprojektowane przez znanego projektanta mody – Calvina Kleina charakteryzują się prostotą kształtów i nowoczesną technologią.   Niejednemu mężczyźnie przypadnie do gustu model o nazwie Bold. Jest to czasomierz opierający się na mechanizmie kwarcowym; zasilany jest przez baterię. Zegarek jest wykonany ze stali szlachetnej – antyalergicznej. Z kolei pasek jest skórzany w odcieniu brązu lub czerni. Czasomierz posiada szkiełko mineralne, które jest wytrzymałe na zarysowania i stłuczenia.  Ponadto w zegarku znajduje się stoper oraz datownik. Natomiast wodoszczelność kształtuje się na poziomie 30 metrów; jest odporny na wszelkie zachlapania. Możemy ten model kupić już za 500 – 900 złotych.

Zegarki męskie marki Armani

Dla mężczyzn Armani ma przede wszystkim klasyczne modele. Ale połączone są one z bardzo nowoczesnymi detalami i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Jednakże wiele z tych czasomierzy posiada także kilka detali utrzymanych w nowoczesnym stylu. Czasomierze Armani Classic wykonane są ze stali nierdzewnej i posiadają stalowe, bądź skórzane bransolety. Na tarczy każdego z  zegarków widnieją oznaczenia godzin w  arabskim zapisie lub  rzymskim.

Ponadto niejednemu mężczyźnie przypadnie do gustu model o nazwie Armani Meccanico. To doskonałe połączenie klasycznego stylu i nowoczesnych trendów. Czasomierze z tej serii posiadają przydatne w życiu codziennym funkcje. I tak na przykład mamy dwie tarcze z oznaczeniem godziny i daty. Ponadto w czasomierzu jest wskaźnik rezerwy chodu. W niektórych modelach widoczne są wewnętrzne mechanizmy zegarka, co na pewno zwraca uwagę.

Ceny zegarków męskich Armani wahają się w granicy dwóch tysięcy złotych. Jednak możemy kupić nieco tańsze modele, za które zapłacimy około 800 złotych.

Zegarki dla mężczyzn Festina

Marka Festina proponuje mężczyznom czasomierze, których mechanizm opiera się o mechanizm kwarcowy. Warto zwrócić uwagę na model Festina Steel. Bowiem jest to czasomierz, który jest wykonany ze stali nierdzewnej. Zapięcie zegarka posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci przycisku typu fold over. Szkiełko w zegarku jest odporne na stłuczenia i zarysowania, ponieważ jest szkiełkiem mineralnym. Czasomierz posiada kilka przydatnych funkcji, wśród których należy wymienić funkcje chronografu, datownik oraz alarm .

Jest jeszcze jedna propozycja dla panów. Festina ma bowiem model o nazwie Steel Sport. Ten model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy. Ma szkiełko mineralne, które jest bardzo wytrzymałe. Tarcza czasomierza przykuwa wzrok swoim niecodziennym zabarwieniem. Z pewnością kolor pomarańczowy czy żółty szybko wpada w oko. W zegarku znajdują się funkcje chronografu oraz datownik. W zegarku są wskazówki luminescencyjne, i dlatego doskonale odczytamy godzinę nawet w nocy.

Zegarki męskie Casio

Zegarki męskie tej marki dla mężczyzn to przede wszystkim czasomierze sportowe. Wśród nich najpopularniejszymi są Casio G – shock. Są one bardzo wytrzymałymi i odpornymi na wstrząsy. Z pewnością  sprawdzą się w każdej sytuacji.  Czasomierze są doskonale zsynchronizowane z zegarem atomowym, dzięki czemu odmierzają czas z dużą dokładnością.  Zegarki w wyposażeniu mają kilka funkcji, które będą niezastąpione w niejednej chwili. Jest między innymi stoper, który odmierza czas z dokładnością di jednej setnej sekundy. Ponadto w czasomierzu mamy możliwość wyboru spośród pięciu różnych alarmów ( a jeden nawet jest z drzemką). Możemy spotkać również termometr oraz zautomatyzowany kalendarz. Tarcza czasomierza jest podświetlana, wiec mamy możliwość odczytania godziny nawet w porze nocnej.  Za zegarek z tej marki trzeba zapłacić około sześćset złotych; ale są także nieco droższe.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 24 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 46010 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/zegarki-meskie-2/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [inter in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435