Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jaka bielizna na lato? 2018
Kategorie

Wygodna bielizna na lato

W ciepłych porach roku cenimy sobie przede wszystkim komfort i wygodę oraz pragniemy zapewnić skórze odpowiednią wentylację i ochłodę podczas upałów. Dlatego też dobieramy na ten czas przewiewną, cienką odzież, jak również praktyczną bieliznę.

Na lato polecamy w szczególności bieliznę bawełnianą, doskonale przepuszczająca powietrze i dzięki temu – chłodzącą naszą skórę.

Dobrym wyborem na lato i wakacje będzie także delikatna i cienka bielizna koronkowa, z kolei na upalne noce polecamy bieliznę i odzież ze śliskiej satyny. Dokonując zatem wyboru bielizny, zwracajmy uwagę na zawartość syntetycznych domieszek, szczególnie lycry i poliestru. Im będzie ich mniej, tym nasza skóra będzie lepiej oddychała pod warstwą bielizny oraz codziennej odzieży.

Bez wątpienia maksimum komfortu, a tym samym dobrego samopoczucia osiągniemy, jeśli wybierzemy na lato bieliznę bezszwową, nie powodująca najmniejszych choćby ucisków czy otarć. Modele takie dostaniemy niemalże w każdym sklepie z bielizną lub salonie odzieżowym.

Jeśli zaś chodzi o krój i fason najlepszej na ciepłe miesiące bielizny, polecamy w szczególności sportowe zestawy biustonoszy lub wygodnych topów na szerokich ramiączkach, wraz z wygodnymi szortami lub bokserkami. Dzięki ergonomicznemu fasonowi, takie typowo sportowe zestawy damskiej bielizny sprawdzą się także jako alternatywa dla sztywnych staników i mocno wyciętych fig, dlatego też polecamy je w głównej mierze wszystkim Paniom, ceniącym sobie komfort oraz intensywny, aktywny tryb życia.

Latem popularne są również uniwersalne, jednoczęściowe body. Można zakładać je bowiem zarówno pod wierzchnią odzież, jak i bezpośrednio do spodni lub krótkich spódniczek. Planując zakup takiego body, pamiętajmy jednak aby wybrać model, w którym będziemy mogły wyjść na ulicę. Polecamy szczególnie fasony z cienkimi ramiączkami lub szelkami. Jeśli w body zamierzamy wychodzić i pokazywać się publicznie – zrezygnujmy z koronek, na rzecz przewiewnej, kolorowej bawełny.

Panom z kolei polecamy luźne, bawełniane bokserki oraz dopasowane slipy. Pamiętajmy jednak, podobnie jak w przypadku bielizny damskiej, unikać syntetyków. Co prawda dzięki nim materiał ładniej układa się i modeluje pupę, jednak latem będzie on raczej nie wskazany ze względu na to, iż przepuszcza minimalną ilość powietrza, co prowadzi do nadmiernego pocenia i dyskomfortu.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 37 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł