Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Strój dla Panny Młodej 2018
Kategorie

Ślub, wesele, poprawiny – kreacje dla Pani Młodej

romantyczna-suknia-ślubnaDzień zaślubin jest tym długo oczekiwanym momentem, kiedy dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wreszcie mogą być razem. Poza pięknym momentem ceremonii, chwilami wzruszeń, przepełnionymi życzeniami, jakie jej towarzyszą, młodzi ludzie przez okres kilku miesięcy skrupulatnie przygotowują się. Trzeba zarezerwować termin w kościele no i oczywiście lokal na przyjęcie, jednakże to tylko dwa punkty z długiej listy sprawunków przedślubnych. Jednym z nich, który implikuje kilka następnych, staje się wybór kreacji. Przyszła pani młoda ma z tym nieco więcej problemów niż pan młody a jeśli chodzi o dodatki z pewnością jest ich znacznie, znacznie więcej.

Pierwszy i najpoważniejszy dylemat to dokonanie słusznego wyboru, co do zakupu modnej suni ślubnej. Każda z kobiet w takiej sytuacji chce się czuć wyjątkowo, prezentować olśniewająco bez względu na typ sylwetki, pogodę itd. Niełatwo pogodzić wszystkie elementy, jednak można się odpowiednio przygotować na różne sytuacje.

Poza samą suknią ważne są dodatkowe elementy garderoby, jakie warto mieć, choćby z uwagi na warunki pogodowe. Jednym z nich jest bolerko, w wielu sytuacjach niezastąpione, dopełniające kobiecy strój ślubny i nierzadko zakrywające to czego pokazywać nie chcą krągłe panie- czyli masywne ramiona. Fasonów jest tak wiele, że wybór staje się jedynie kwestią dopasowania do wymogów sylwetki i pod względem materiałowym do sukni. W chwili kiedy nie uda się wyszukać czegoś w sam raz, uszycie bolerka na zamówienie nie będzie żadnym problemem. Trzeba jedynie zlecić to odpowiednio wcześnie. Takimi usługami zajmują się salony ślubne jak też punkty krawieckie. Bolerko może być zastąpione futrzaną etolą, zapinaną pod szyją, tuż nad biustem lub też z boku na jednym z ramion. To bardzo elegancki dodatek, kobiecy, wyrafinowany i delikatny, w sam raz dla pani młodej.

Jeśli już uda się dopełnić sprawunków, co do kreacji na ślub warto zastanowić się nad przebraniem podczas samego wesela i w dzień poprawin, jeśli takowe są zaplanowane. Wybieranymi najczęściej kreacjami są sukienki koktajlowe o różnym kroju zbliżone kolorystycznie do sukni ślubnej, aby podkreślić rangę trwającego wydarzenia. Niekoniecznie panna młoda w sukni ślubnej będzie czuć się komfortowo, jednak zastępując ją z pewnością chciałaby pozostać, najważniejszą obok swego męża osobą, zwracającą uwagę także pod względem ubioru. Co do samych poprawin, ubiór na ten czas nie musi być już tak wyszukany. Jego wybór powinien być także podyktowany charakterem przyjęcia poprawinowego.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 91 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł