Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Modne letnie fryzury 2018
Kategorie

Oryginalne upięcia na lato

letnia-fryzura-z-warkoczemLato sprzyja eksperymentom z włosami. Częściej o tej porze roku dziewczęta decydują się na ciekawe farbowanie włosów, pasemka i odważne cięcia. Fryzura o tej porze roku powinna być modna, zaskakiwać i przykuwać uwagę tym bardziej, że jest to gorący okres wakacyjnych miłości, towarzyskich spotkań, wyjazdów i zawierania nowych znajomości. Zdecydowanie częściej kobiety i dziewczyny decydują się na zapuszczenie włosów, które można dowolnie układać w ciekawe koki i inne upięcia. Moda fryzjerska zmienną jest, toteż w tym roku zdecydowanie królują luźne, swobodnie upięte koczki z włosami wystylizowanymi na nieco niedbałe, pogniecione, pofalowane. Takie upięcia odpowiednie są do każdego stroju tak na co dzień jak i spotkanie z przyjaciółmi.

Fryzury tego typu odmładzają, nie sprawiają dużych kłopotów w układaniu i idą w parze z tendencjami sprawiającymi, iż modne są fryzury w naturalnych kolorach z barwnymi refleksami dobieranymi walorowo. Włosy wysoko upięte eksponują damską szyję i opalone latem ramiona i dekolt a kosmyki luźno opadające dodają kobiecości. Ponadto pozwalają na założenie ekstrawaganckich długich kolczyków. Każdy kok uformowany z warkoczy czy pojedynczych dobieranych kosmyków bardzo dobrze sprawdza się latem podczas upałów nad wodą jak też w mieście.

Atmosfera lata w ogóle sprzyja fryzurom prezentującym kontrolowany nieład. Jest ich coraz więcej a styliści proponują coraz to ciekawsze sposoby na ich układanie. Stosując do tego piankę, żele, specjalny spray czy lakier można ułożyć sobie koczek z pogniecionych lub pokręconych w różne strony włosów. Z kolei osoby nie ubóstwiające romantycznych i luźnych fryzur, ale gładkie i proste mogą je urozmaicić wieloma różnymi dodatkami. Koński ogon, kok zwinięty na czubku głowy lub też inaczej uformowane proste włosy można przyozdobić dużym kwiatem, gumka zdobną w koraliki lub też wykorzystując do przypięcia włosów spinki „żabki” w różnych kolorach. Na tle naturalnych kolorów włosów będą się świetnie odznaczać i wzbudzać zainteresowanie.

Latem fryzura do noszenia na co dzień powinna być kolorowa, luźna, wygodna w układaniu i pielęgnacji. Tak naprawdę niewiele trzeba aby nadać fryzurze modny wygląd i sprawić aby dodawała urody kobiecie. Strzyżenia asymetryczne jakie teraz są na topie, dopasowują się do różnych kształtów twarzy sprawiając, że wyeksponowane zostają atuty a zamaskowane niedoskonałości. Przy krótkich włosach warto pomyśleć o dłuższej grzywce zaczesywanej na bok. Opadać będzie swobodnie na jeden bok a jej układanie jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych zabiegów. Reszta włosów powinna być z tyłu przycięta na krótko wydłużając się stopniowo ku przodowi skończywszy na najdłuższym kosmyku grzywki.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 118 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł