Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Czy odkryte buty można nosić z rajstopami? 2018
Kategorie

Odkryte buty a rajstopy lub pończochy

rajstopy-z-sandalamiKiedy wybieramy się na jakieś oficjalne przyjęcie lub wesele, to nawet jeśli jest upał raczej wypada założyć rajstopy lub pończochy. Powstaje tu jednak często pewien problem, bo do lekkiej i eleganckiej sukienki pasują najbardziej sandałki na obcasie, które mają odsłonięte palce i często także piętę. Natomiast nikogo chyba nie trzeba przekonywać do tego, że sandałki, buty peep toe czy klapki założone na rajstopy nie wyglądają najlepiej.

Niektóre panie decydują się ostatecznie na założenie sandałków i eleganckich pończoch. Wychodzą z założenia, że bardziej wypada zdecydować się na to nieco niefortunne połączenie niż przyjść na uroczystość z gołymi nogami. Czy mają rację? Niezupełnie, bo okazuje się że są jeszcze inne rozwiązania, na przykład pończochy bez palców lub rajstopy w sprayu. Rzeczywiście pończochy, które uszyte są w taki sposób, że palce pozostają odkryte to bardzo sprytny pomysł. Natomiast kupując je trzeba pamiętać, aby dobrać ich kolor w taki sposób by nie było zbyt dużej różnicy między nogą a palcami. W przeciwnym razie może to trochę dziwnie wyglądać. Kolejna istotna sprawa to dopasowanie pończoch bez palców i butów. Chodzi o to, żeby miejsce tuż przed palcami, w którym kończą (czy też zaczynają) się rajstopy było zakryte przez paseczek buta. Poza tym buty powinny mieć zakryta pietę. Potem wystarczy jeszcze tylko zadbać o ładny pedicure i już można iść na przyjęcie bez żadnych wątpliwości czy wszystko wygląda tak jak powinno.

Rajstopy damskie w sprayu to kolejna propozycja dla pań, które chcą mieć na sobie jednocześnie buty bez palców i pończochy lub rajstopy. W tym przypadku buty mogą mieć także odkryte pięty. Rzeczywiście jest to bardzo sprytny wynalazek, dzięki któremu nie trzeba zabierać ze sobą zapasowej pary rajstop, w razie złapania oczka. Trzeba przyznać, że odpowiednio zaaplikowane rajstopy w sprayu wyglądają bardzo ładnie. Dzięki nim nogi mają atrakcyjny kolor, a drobne niedoskonałości zostają odpowiednio zamaskowane. Jednocześnie nie trzeba się zastanawiać czy rajstopy mają odpowiedni rozmiar oraz można mieć pewność, że nic nas nie będzie uciskało w pasie. Natomiast zanim przed ważnym przyjęciem zostanie ostatecznie podjęta decyzja o kupnie rajstop w sprayu warto też poznać ich wady. Przede wszystkim łatwo się zmywają. Oznacza to, że na przykład w przypadku kontaktu z deszczem można zostać bez rajstop. Kolejny minus to ślady na ubraniu i butach. Natomiast to czy będą one widoczne uzależnione jest oczywiście od koloru kreacji i obuwia. Kiedy dojdzie się już do wprawy w nakładaniu rajstop i radzeniu sobie z ich wadami, mogą okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku, kiedy kobieta zakłada elegancka kreacje i buty bez palców oraz pięty.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 433 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł