Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Modne fasony tenisówek damskich 2018
Kategorie

Nie tylko na sportowo. Tenisówki jako element codziennej garderoby

Najmodnejsze tenisówkiLekkie tenisówki to cenny element ubioru. Modne buty mogą służyć nie tylko celom sportowym, ale także stanowić wyznacznik naszego stylu życia.

Modnie i z klasą

Aby tenisówki zyskały nowe oblicze, wykraczające poza utarte schematy, powinny dobrze komponować się z resztą ubioru. Sportowy charakter buta można nieco przysłonić, np. decydując się na prostszy fason, utrzymany w neutralnym kolorze. Dobrze sprawdzają się zwłaszcza barwy ciemne, połączone z minimalistycznymi strojami. Tak subtelnie dobrane buty można założyć wybierając się do pracy lub na wieczorny wypad ze znajomymi, a także na elegancki bankiet bądź imprezę.

Na dłuższe wyprawy

Tenisówki to buty niewymagające – lekkie i niemęczące nóg. Właściwie dobrany model będzie się zatem nadawał nie tylko do biegania, tańca czy gry w piłkę, ale również zwykłego spaceru bądź dłuższej podróży. Przepuszczający powietrze materiał sprawi, że nasze nogi nie spocą się, eliminując nieprzyjemne zapachy. Tym samym uzyskamy efekt, jakiego nie mogłyby nam zapewnić solidnie zabudowane trapery czy o wiele droższe obuwie skórzane.

Zdrowo dla nóg

Nie każdy o tym wie, ale tenisówki dobrze sprawdzają się jako obuwie profilaktyczne. Dobór odpowiedniego fasonu wraz z wkładką może zapobiec wykoślawieniom stóp, a co za tym idzie późniejszym powikłaniom ortopedycznym. Doskonale zdają sobie z tego sprawę rodzice, którzy uporali się z problemem platfusa u swoich dzieci. A to jeszcze nie wszystko! Wspomniana wcześniej przewiewność butów ma równie wielkie walory prozdrowotne, minimalizując ryzyko grzybicy.

Stąpaj po właściwym gruncie

Aby tenisówki udanie pełniły swoją rolę, muszą prezentować odpowiednie walory jakościowe. Dobrze zatem rozejrzeć się za sklepem, oferującym najlepsze modele obuwia. Na szczęście na rynku działa coraz więcej firm, posiadających w swoim asortymencie dobrej jakości buty – zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Tego typu miejscem jest np. sklep internetowy COQUI – młoda i prężnie rozwijająca się marka, nie tylko sprzedająca, ale też produkująca stylowe i komfortowe modele tenisówek.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 135 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł