Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
ubrania dla puszystych 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘ubrania dla puszystych’

Dzianinowe sukienki XXL

dzianina-dla-puszystychW dzisiejszych czasach moda damska niekiedy nie różni się zbytnio od mody męskiej – kobiety na równi z mężczyznami noszą spodnie, na co panowie nierzadko narzekają. Nie ma przecież bardziej kobiecego i seksownego stroju damskiego niż spódniczka czy sukienka. Latem panie decydują się na ich noszenie znacznie częściej – gdy żar leje się z nieba, cieniutka i przewiewna sukienka jest idealnym rozwiązaniem, ale sukienki warto przecież nosić przez cały rok.

Na zimę doskonałym wyborem będą ciepłe sukienki dzianinowe.

Sukienki dzianinowe na okres jesienno-zimowy cieszą się od kilku sezonów ogromną popularnością, gdyż są bardzo kobiece, dużo przyjemniejsze dla skóry i wygodniejsze niż nierzadko krępujące ruchy spodnie, a ponadto bardzo ciepłe. Świetnie prezentują się w zestawieniu z grubymi rajstopami lub legginsami, więc na pewno w nich nie zmarzniemy. Ale czy są one odpowiednie dla wszystkich kobiet? Czy na ich noszenie mogą sobie pozwolić również panie puszyste? Read the rest of this entry »

Share Button

Sukienki weselne dla otyłych

elegancka-suknia-dla-otyłejPanie mniej lub bardziej „przy kości” dostając zaproszenie na wesele od razu martwią się o to, co one na siebie włożą. Rzeczywiście, w dniu wesela zwracamy uwagę nie tylko na to jak wygląda para młoda. Obserwuje się również wszystkich gości weselnych, w szczególności kobiety. Jak są ubrane, jakie buty mają, jakie dodatki, jakie fryzury, jakie makijaże? Oczywiście, nie brakuje również komentarzy dotyczących pań puszystych. A przecież one tego dnia również mogą wyglądać zachwycająco. Tak zachwycająco, że wówczas będzie o nich głośno, ale tylko w pozytywnym kontekście. Read the rest of this entry »

Share Button

Letnie tuniki dla puszystych

Większość kobiet puszystych ma liczne kompleksy dotyczącego swego wyglądu. Stojąc przed szafą z ubraniami, potrafią godzinami wpatrywać się w liczne stroje i nie znaleźć właściwej kreacji dla siebie. Przede wszystkim, aby pani z nadwagą czuła się dobrze, jej ubiór musi tuszować wszystkie mankamenty jej sylwetki.

Dlatego projektanci mody wyszli naprzeciw oczekiwaniom puszystych kobiet i stworzyli linię oryginalnych tunik ukrywających niedoskonałości figury, a poza tym eksponujących piękny, kobiecy biust! Read the rest of this entry »

Share Button