Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
sukienka wyjściowa 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘sukienka wyjściowa’

Klasyczna sukienka w pepitkę

Sukienki niewątpliwie uchodzą za najbardziej kobiecy ze strojów, chociaż poza sezonem wiosenno-letnim niewiele z nas nosi je na co dzień. Są jednak okazje, na które nie wypada wręcz włożyć nic innego, np. wesela, podczas których to właśnie sukienki wydają się być najbardziej odpowiednim strojem dla płci pięknej.

Spośród wielu wzorów sukienek dostępnych aktualnie na rynku, niezwykle modna od kilku sezonów jest pepitka. Pepitka jest klasycznym wzorem, który co roku pojawia się na wybiegach mody, jednak w tym sezonie jest absolutnym hitem. Takie kreacje są niewątpliwie strzałem w dziesiątkę w przypadku kobiet lubiących prostotę i elegancję. W zależności od fasonu, taką sukienkę możemy wkładać na oficjalne przyjęcia, jak i na co dzień do pracy. Read the rest of this entry »

Share Button

W czym na wesele w ciąży?

sukienka wizytowa dla kobiety w ciążyCiąża jest to bardzo wyjątkowy okres w życiu kobiety. Należy w tym czasie dbać o swoje zdrowie, wygląd zewnętrzny, aby czuć się wygodnie i elegancko. Jesteśmy w tym czasie bardzo podekscytowane, że niebawem na świat przyjdzie nasz ukochany bobasek. W tym czasie chcemy również czuć się niepowtarzalnie. Dziś nie są modne już workowate koszulki, ogromne spodnie dresowe, czy workowate sukienki. Obecnie w sklepach z odzieżą ciążową bogaty jest asortyment różnego rodzaju strojów, gdzie możemy wybierać do woli. Również sposobów na ubieranie się jest cała gama w zależność od upodobań ciężarnej. Najważniejsze jest, aby czuć się swobodnie i komfortowo w każdym miejscu, a zwłaszcza na imprezie takiej jak wesele.  Jak wyglądać modnie i elegancko w ciąży? Read the rest of this entry »

Share Button