Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
sukienka na obronę 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘sukienka na obronę’

Jak ubrać się na obronę?

Obrona pracy dyplomowej jest z całą pewnością jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego studenta. Jak się okazuje, samo jej napisanie niekiedy jest sporym wyzwaniem, ale wysiłek oraz włożony w pracę trud na pewno wynagradza zdobycie upragnionego tytułu magistra bądź inżyniera. Praca dyplomowa, zanim oczywiście zostanie dopuszczona do obrony, musi zostać wcześniej złożona w dziekanacie wraz z kompletem wymaganych przez daną uczelnię dokumentów.

Najczęściej potrzebne są również fotografie, indeks z ocenami z egzaminów oraz streszczenie pracy dyplomowej. Obecnie obrona pracy dyplomowej jest przeprowadzana na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, z jakim egzaminem mamy do czynienia. Zupełnie inaczej jednak wygląda obrona pracy magisterskiej czy licencjackiej od obrony pracy doktorskiej, która w znacznym stopniu związana jest z publiczną obroną. Bez względu jednak na to, z jaką obroną się zetkniemy, biorąc w niej udział na pewno musimy postarać się o elegancki strój. Read the rest of this entry »

Share Button

Klasyczna sukienka w pepitkę

Sukienki niewątpliwie uchodzą za najbardziej kobiecy ze strojów, chociaż poza sezonem wiosenno-letnim niewiele z nas nosi je na co dzień. Są jednak okazje, na które nie wypada wręcz włożyć nic innego, np. wesela, podczas których to właśnie sukienki wydają się być najbardziej odpowiednim strojem dla płci pięknej.

Spośród wielu wzorów sukienek dostępnych aktualnie na rynku, niezwykle modna od kilku sezonów jest pepitka. Pepitka jest klasycznym wzorem, który co roku pojawia się na wybiegach mody, jednak w tym sezonie jest absolutnym hitem. Takie kreacje są niewątpliwie strzałem w dziesiątkę w przypadku kobiet lubiących prostotę i elegancję. W zależności od fasonu, taką sukienkę możemy wkładać na oficjalne przyjęcia, jak i na co dzień do pracy. Read the rest of this entry »

Share Button