Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
płaszcze z futerkiem 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘płaszcze z futerkiem’

Superelegancki płaszcz w stylu Chanel

plaszcz-chanelCoco Chanel pozostała w pamięci wielu kobiet jako jedna z najsłynniejszych projektantek mody XX wieku. Ta znana francuska kreatorka klasycznego stylu sprawiła, że kobiety zaczęły doceniać ubrania skromne, ale z wielką klasą. To właśnie Coco Chanel wylansowała małą czarną sukienkę, a także klasyczny płaszcz, który bardzo szybko wszedł na stałe do kanonu mody. Tego rodzaju okrycie jest wciąż na topie i można je dzisiaj znaleźć w sklepach obok płaszczy flauszowych czy pikowanych okryć dla młodzieży.

Coco Chanel często intrygowała, nosząc na przykład ubrania charakterystyczne dla stylu męskiego. Co więcej, ta słynna francuska projektantka z chęcią wkładała na siebie klasyczne garnitury i marynarki, wyzwalając w ten sposób kobiety z krępujących ruchy gorsetów czy zbyt ciasnych sukienek. To również Coco Chanel przekonała nas do noszenia klasycznego płaszcza, bez zbędnych dodatków. Read the rest of this entry »

Share Button

Super ciepłe bluzy z kożuszkiem

W chłodnym sezonie jesienno-zimowym bez wątpienia najistotniejsze będzie zapewnienie sobie nie tylko komfortu ale również ciepła, szczególnie podczas deszczowej czy pochmurnej pogody. Aby więc nie zmarznąć tej jesieni, a tym samym zapewnić sobie modny i stylowy wygląd, polecamy zakup wygodnych i praktycznych bluz oraz katanek z dodatkowym ociepleniem z miłego w dotyku kożuszka.

W salonach i sklepach odzieżowych już teraz znaleźć można całe mnóstwo najmodniejszych fasonów, zarówno damskich jak i męskich bluz z kożuchem lub futerkiem. Z powodzeniem można wkładać je na zwykły T-shirt czy wyjściową bluzkę, jak również pod eleganckie okrycie wierzchnie. W czasie bardzo nieprzyjemnej pogody warto również założyć taką katanę pod puchową kurtkę, zapewniając sobie maksimum wygody oraz zabezpieczając ciało przed wychłodzeniem. Read the rest of this entry »

Share Button

Płaszcze kontra kurtki.

Płaszcze kontra kurtki to swego rodzaju niekończący się dylemat zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Trudno powiedzieć kto ma więcej racji – ci, którzy wolą kurtki czy ci którzy cenią sobie bardziej płaszcze. W ostatecznym jednak rozrachunku, można powiedzieć, że zwolenników płaszczy jest niemal tyle samo ilu zwolenników kurtek. Zarówno jedni jak drudzy, mają też własne listy argumentów, które bez problemu potrafią wymienić niemal jednym tchem.

Read the rest of this entry »

Share Button