Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
elegancka mała czarna 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘elegancka mała czarna’

Jak ubrać się na obronę?

Obrona pracy dyplomowej jest z całą pewnością jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego studenta. Jak się okazuje, samo jej napisanie niekiedy jest sporym wyzwaniem, ale wysiłek oraz włożony w pracę trud na pewno wynagradza zdobycie upragnionego tytułu magistra bądź inżyniera. Praca dyplomowa, zanim oczywiście zostanie dopuszczona do obrony, musi zostać wcześniej złożona w dziekanacie wraz z kompletem wymaganych przez daną uczelnię dokumentów.

Najczęściej potrzebne są również fotografie, indeks z ocenami z egzaminów oraz streszczenie pracy dyplomowej. Obecnie obrona pracy dyplomowej jest przeprowadzana na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, z jakim egzaminem mamy do czynienia. Zupełnie inaczej jednak wygląda obrona pracy magisterskiej czy licencjackiej od obrony pracy doktorskiej, która w znacznym stopniu związana jest z publiczną obroną. Bez względu jednak na to, z jaką obroną się zetkniemy, biorąc w niej udział na pewno musimy postarać się o elegancki strój. Read the rest of this entry »

Share Button

Mała czarna na różne okazje

To naprawdę niezwykle uniwersalna sukienka – mała czarna nadaje się na różnego rodzaju spotkania i uroczystości. Można ją założyć zarówno do pracy, jak i na imprezę. Oczywiście za każdym razem w nieco innej stylizacji. Read the rest of this entry »

Share Button