Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
dodatki do małej czarnej 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘dodatki do małej czarnej’

Jakie dodatki do sukienki z cekinami?

Sylwester jest niewątpliwie wyjątkowym wieczorem, który spędzamy na różnego rodzaju imprezach. Bez względu na to, czy wybieramy się na wytworny bal sylwestrowy czy też może zostaliśmy zaproszeni na imprezę organizowaną przez naszych znajomych, to musimy wybrać odpowiednią kreację.

W sprzedaży można znaleźć obecnie wiele fasonów sukienek sylwestrowych, wśród których można wymienić między innymi modele z dłuższym tyłem, sukienki tiulowe mini i midi, a także sukienki bez stanika. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak ubrać się na pogrzeb?

Każdy człowiek w swoim życiu wczesnej czy później bierze udział w pogrzebie czy to rodziców, dziadków, dziecka, rodzeństwa, dalszych krewnych, przyjaciół, sąsiadów lub znajomych z pracy. Przede wszystkim, jest to bardzo smutna uroczystość, ponieważ podczas niej żegnamy osobę, której już nigdy nie zobaczymy w swym życiu. Oczywiście, swój smutek po śmierci, np. cioci czy kolegi z pracy wyrażamy również za pomocą stroju, który powinien być dopasowany do charakteru uroczystości.

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć to, iż kolorem pogrzebowym w naszej kulturze jest czerń i w tej barwie powinny być utrzymane stroje najbliższej rodziny zmarłego, np. rodziców, dzieci czy wnuków. Natomiast, osoby, które należą do dalszej rodziny lub nie są spokrewnione ze zmarłym, mogą również postawić na odcienie szarości, brązu, fioletu, granatu, a należy zapomnieć o jasnych barwach, jak np. żółć, czerwień, błękit, które są radosnymi odcieniami i na pewno nie są odpowiednie na pogrzeb. Oprócz tego, strój żałobników powinien być elegancki, wyprasowany i schludny, gdyż w ten sposób wyrażamy szacunek zmarłemu. Read the rest of this entry »

Share Button

Mała czarna na różne okazje

To naprawdę niezwykle uniwersalna sukienka – mała czarna nadaje się na różnego rodzaju spotkania i uroczystości. Można ją założyć zarówno do pracy, jak i na imprezę. Oczywiście za każdym razem w nieco innej stylizacji. Read the rest of this entry »

Share Button