Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kiedy moda jest sztuką 2018
Kategorie

Moda a sztuka

Świat mody uchodzi za zamknięte i hermetyczne środowisko, do którego niezwykle trudno się dostać. Przy sprzyjających okolicznościach, odpowiedniej figurze i szczęściu zapewne udaje się to pewnej liczbie osób. Prawda jest jednak taka, że świat mody stał się dziś rodzajem sztuki, a jak wiadomo, sztuki nie może uprawiać każdy.

Na przykład moda damska to prawdziwe zbiorowisko dziwnych, ale i pięknych strojów: sukien, butów, dodatków, płaszczy i bielizny. Moda męska to również istne uniwersum strojów, przede wszystkim modnych kurtek, dodatków-gadżetów, obuwia i wszystkiego, co tylko lubią i noszą mężczyźni.

Warto zadać sobie pytanie gdzie zaciera się granica między sztuką a modą. Bielizna często bardziej przypomina kolorowe i niewygodne ptasie pióra niż klasyczną i czarowną modę intymną. Podobna rzecz ma się z sukniami. Patrząc na wybiegi łatwiej dostrzec dziwnie skrojone i kompletnie niedopasowane sukienki niż piękne i szałowe stroje sylwestrowe. Płaszcze częściej przypominają worki niż dobrze skrojone kurtki. No i te markowe ciuchy! Ceny często są niebotyczne, choć nie zawsze.

Warto polować na ciekawe promocje i kupować markową odzież, kiedy tylko się da. Dodatki często albo są w cieniu sukienek, albo są tak rzucające się w oczy, że np. buty, choć piękne, są niewidoczne. Ważny jest umiar zarówno w modzie męskiej jak i damskiej. Warto wiedzieć, że torebki i wszelkie inne dodatki skórzane, czyli galanteria powinny być dopasowane do obuwia pod względem koloru. Sukienki powinny być dobrane stosowanie do okazji. Stroje sylwestrowe dają pole do popisu i w tej materii można zaszaleć. Trzeba pamiętać, że do każdej sukienki i nie tylko warto mieć dopasowany wygodny i ładny biustonosz.

Warto rozglądać się w sklepach z modą intymną, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Markowe ubrania są z pewnością drogie, ale też płacimy za jakość, więc w każdej szafie powinno znaleźć się miejsce chociażby dla kilku markowych strojów.

Moda damska i męska, choć skierowane do różnych odbiorców, często łączą podobne style. Na przykład kurtki i płaszcze w stylu wojskowym, modne buty sportowe lub dodatki w postaci zegarków coraz częściej są do siebie podobne zarówno w wersji dla pań jak i dla panów.

Sukienki i moda intymna, choć kierowane głównie do pań, z pewnością mają też swoich wielbicieli wśród panów, którzy, jak wiadomo, są wzrokowcami.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 93 osób, a dzisiaj 1 osób)

Comments are closed.