Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaka kurtka dla wysokiego mężczyzny 2018
Kategorie

Kurtki dla wysokich mężczyzn

Kurtka dla wysokiego mężczyznyChociaż może się wydawać, że wysoki mężczyzna nie powinien mieć problemu z dobieraniem ubrań, bo przecież i tak wszystko powinno dobrze leżeć na takim przystojniaku, to nie do końca jest to prawda. Chodzi o to, że proporcje u takiego mężczyzny mogą rozkładać się na różne sposoby i właśnie w zależności od tego, czy szczególnie długie są nogi czy tułów i ręce, należy właściwie dobierać fason kurtki.

Najkorzystniejsza jest oczywiście sytuacja, kiedy mężczyzna jest zbudowany w proporcjonalny sposób i nie musi dobierać ubrań w specjalny sposób, aby optycznie „wyregulować” sylwetkę. Wówczas zarówno kurtki zimowe, jak i wiosenne, letnie czy jesienne może wybierać zgodnie ze swoimi upodobaniami i gustem. Sytuacja nieco się komplikuje, kiedy okazuje się, że nogi są wyjątkowo długie. Wówczas trzeba już uważać na to jaki krój i kolor kurtki wybieramy. Osobną sprawą są spodnie… Na pewno warto zastosować trik polegający na zestawieniu kontrastowych kolorów. Jeśli mężczyzna założy spodnie w stonowanym kolorze, a kurtka będzie raczej rzucała się w oczy, to odciągnie to uwagę od zbyt długich nóg. Jeśli chodzi o fason kurtki, to żeby uwydatnić w jakiś sposób tułów należy nosić raczej obszerne i długie kurtki. Można również wybrać elegancki płaszcz, który w ogóle zasłoni w znacznej części nogi oraz uniemożliwi zaobserwowanie różnicy proporcji.

Może się zdarzyć również tak, że mężczyzna będzie miał wyraźnie dłuższy tyłów. Wtedy należy zrobić wszystko, żeby odwrócić od niego uwagę. Jednak w tym przypadku stosowanie kontrastowych kolorów raczej się nie sprawdzi. Przede wszystkim należy nosić krótkie kurtki męskie. Długość do pasa jest optymalna, natomiast lepiej podarować komuś wszystkie okrycie wierzchnie sięgające do połowy uda. Okazuje się więc, że nadmiar centymetrów nie zawsze jest plusem. Wysocy mężczyźni, podobnie jak niscy, mogą mieć jednak pewne kompleksy. Z drugiej strony wystarczy odpowiednia wiedza na temat dobierania ubrań i problem można mieć z głowy. Dlatego na pewno nie warto się przejmować, tylko należy korzystać z dobrych pomysłów stylistycznych.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 292 osób, a dzisiaj 2 osób)

Jak podobał Ci się artykuł