Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Młodzieżowa fryzura na półmetek 2018
Kategorie

Jaka fryzura na półmetek?

Półmetek to dla większości dziewcząt pierwsza ważna impreza. To okazja, na którą zakłada się sukienkę wieczorową, kreację koktajlową lub strój wizytowy. Mile widziane są średniej długości sukienki, modele z baskinką, bombki, ale także miniówki. Oprócz stroju bardzo ważny jest makijaż oraz odpowiednia fryzura.

Wśród wielu propozycji stylistów oraz fryzjerów znaleźć możemy rozpuszczone loki i fale, uczesania z warkoczami, koki oraz upięcia. Jest więc w czym wybierać.

Kiedy sukienka na połowniki już przygotowana pora na wybór odpowiedniej fryzury. A oto nasze propozycje;

Wieczorowy kucyk

Prosta, wygodna, ale i bardzo elegancka fryzura. Pasuje dziewczynom o średnich oraz długich włosach. Jej wykonanie jest niebywale łatwe. Wystarczy, że umyte włosy wysuszysz suszarką, spryskasz sprejem do prostowania i wygładzisz włosy prostownicą – pasmo po paśmie. Na koniec zaczesz włosy do tyłu, zwiąż gumką w neutralnym kolorze. Dodatkowo fryzurkę możesz ozdobić delikatną opaską, kwiatkiem, spinką.

Rozpuszczone proste włosy

Bardziej prosto chyba się już nie da. Jak zrobić tą fryzurkę na półmetek? Umyj włosy szamponem wygładzającym. Osusz kosmyki ręcznikiem. Rozczesz je szeroką szczotką. Posmaruj preparatem przeciwko wysuszaniu włosów. Wyprostuj włosy.

Delikatne fale

Jeśli nie masz ochoty na uczesanie z wyprostowanych włosów postaw na lekko podkręcone pukle. Włosy umyj, lekko osusz ręcznikiem, nałóż piankę podkręcającą. Włosy zakręć na termolokach lub lokówce. Stwórz grube loki. Podepnij je spinką z jednej strony. Całość spryskaj lakierem utrwalającym. Gotowe – możesz udać się na zabawę połowinkową.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 73 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł