Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jak wybrać fryzurę na komunię? 2018
Kategorie

Fryzury komunijne dla chłopców

fryzyra-dla-chłopcaMamy dziewcząt przystępujących do I Komunii Świętej mogą mieć sporo obiekcji co do tego jak uczesać córkę w tym ważnym dniu. Nic dziwnego to pierwsza, tak ważna w życiu ich dziecka ceremonia. Muszą czuć się wyjątkowo z racji rangi wydarzenia oraz prezentować się nienagannie przed zgromadzonymi w kościele jak i na przyjęciu komunijnym gośćmi. Wszystko powinno zamykać się w gustowną całość bez zbędnej przesady i ze swoistą skromnością, odpowiednią właśnie na komunię. Liczne uczesania komunijne, co roku bardziej oryginalne i misterne, sprawiają, że ciężko wybrać coś dla własnego dziecka. Zatem przyda się kilka rad:

Zawsze kierujmy się charakterem wydarzenia, to jest uczesanie nie może być zbyt poważne jak dla dziewczynki a tym samym powinno być stonowane, odpowiednie do wianuszka. Bardzo dziewczęce są fryzury z warkoczami na komunię, pasują do sukienek jak i alb, stanowią kunsztowne i ładnie wyglądające elementy uczesania komunijnego.

Fryzurę tak dla dziewczynki jak i chłopca wybieramy kierując się przede wszystkim wymaganiami urody to jest kształtu twarzy, rodzaju włosów, jak też ich koloru. Mogłoby się wydawać, że tylko dziewczęce uczesanie komunijne to problem a z chłopcem jest zawsze łatwiej. Otóż wiele zależy od tego jakie ma on włosy. Proste można , przyciąć nieco z tyłu, pozostawiając dłuższe z przodu i na czubku głowy a następnie zaczesać na bok. Całkiem krótkie nie wymagają specjalnych zabiegów, ale na przykład lekkiego wymodelowania przy użyciu odrobiny żelu czy lakieru. Natomiast włosy kręcące się i puszące bywają ciężkie do ułożenia. Zatem uzasadnionym jest problem jak uczesać chłopca do komunii, który ma takie włosy by wyglądał elegancko. Staramy się je tak przycinać by ich modelowanie było łatwe. Włosy kręcone nie mogą być zbyt długie, najlepsza dla nich będzie długość która pozwoli kręcącym się kosmykom na eleganckie ich ułożenie bez efektu niedbałości na głowie, który może się pojawić nawet po wykonaniu mozolnych zabiegów fryzjerskich. Równie dobra może być na takie włosy asymetria, pozwala nieco zgubić linię, a tym samym sprawić, że włosy lepiej będą się układać w poszczególnych partiach na głowie.

Fryzura do alby dla chłopca powinna być gładka, bez wymyślnych strzyżeń czy tym bardziej wygolonych wzorów. Z kolei do garnituru na komunię można pozwolić sobie na nieco więcej swobody, na przykład lekko postawić, niezbyt długie włosy na czubku głowy przy pomocy żelu, albo też wymodelować je wysoko przy użyciu szczotki i suszarki.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 513 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł