Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Dobrane fryzury 2018
Kategorie

Dobierz fryzurę do kształtu twarzy

O tym, że fryzurę można dobrać do kształtu twarzy, słyszała niemal każda kobieta. Jednak nie wszystkie rady są uniwersalne. Decydując się na zmianę swojego wizerunku, najlepiej udać się po radę do specjalisty. Fryzjer nie tylko wskaże Ci w katalogu, ale da przymierzyć odpowiednia perukę lub przy pomocy nowoczesnej komputerowej symulacji pokaże ci, jak będziesz wyglądać w danej fryzurze i sama zdecydujesz czy w tej fryzurce będzie Ci do twarzy.

Na wstępie kilka praktycznych porad, jak dobierać fryzurę do kształtu twarzy:

TWARZ OKRĄGŁA – najgorzej prezentują się w zestawieniu z taką twarzą włosy wyprostowane i długie grzywki opadające na skronie. Do twarzy owalnej odpowiednie są najlepiej cieniowane włosy średniej długości, po, ramiona. Loki pasują tu idealnie i te grube i te cienkie.

TWARZ TRÓJKĄTNA – jeśli krótkie włosy to kręcone, jeśli proste to z grzywką lub przedziałkiem na boku, jeśli długie włosy to lekko falowane lub zaczesane na przedziałek do tyłu i spięte w góry.

TWARZ PROSTOKĄTNA – najlepsza będzie tu krótka fryzurka, nie noś prostych długich włosów, rzadko upinaj koki bez grzywki, włosy lekko kręcone lub pofalowane, także cieniowane będą dobre, do twarzy prostokątnej pasują przede wszystkim krótkie fryzurki, także te na pazia.

TWARZ KWADRATOWA – najlepiej pasują włosy długie i proste. Należy unikać tu fryzur bujnych, tzn, kręconych i tapirowanych włosów, bo one dodatkowo poszerzają i tak dużą już twarz. Fryzury z grzywką będą tu na miejscu, przy czym grzywka powinna być cieniowana.

Kilka modnych fryzur dla kręconych włosów na każdą okazję:

Jeśli masz włosy długie i kręcone, ta fryzura jest właśnie dla ciebie. Wystarczy włosy nakręcić na papiloty. Włosy nawijamy na papiloty średniej grubości, ale tylko do połowy włosów. Po wyschnięciu delikatnie włosy przetrzepujemy palcami, po czy spryskujemy lakierem.

Nie masz pomysłu, jak modnie ułożyć fryzurę? Rozwiązanie jest proste – loczki. Włosy kręcone rozpuszczone lub spięte dają wiele możliwości stylizacji. Upięcia z kręconych włosów, nawet najprostsze, zawsze wyglądają efektownie. Włosy długie proste, nakręcamy na średniej grubości papiloty. Po wyschnięciu, ściągamy papiloty, a włosy delikatnie roztrzepujemy palcami, uważając, by nie rozkręcić loków. Włosy zbieramy, i niedbale przypinamy wsuwkami z tyłu głowy, pozwalając wiele kosmyków swobodnie wypuszczonych. Fryzurę utrwalamy mocnym lakierem do włosów.

Urocza, pełna wdzięki fryzura dla długich włosów. Włosy nakręcamy na duże papilot, ale nie na całe włosy lecz mniej więcej 3/4 długości. Po wyschnięci, ściągamy papiloty, robimy przedziałek na środku głowy, a włosy delikatnie przeczesujemy palcami, podnosimy włosy u ich nasady. Całość spryskujemy mocnym lakierem do włosów.

Awangardowa burza loków – fryzura idealna dla włosów długich ze skłonnością do kręcenia. Uczesanie dobrze sprawdzi się też przy włosach lubiących się puszyć. Na umyte włosy nakładamy odżywkę zwiększającą objętość a potem piankę do loków i formułujemy kosmyki jednocześnie susząc włosy suszarką. Możemy też zakręcić włosy lokówką lub nawinąć poszczególne pasma na termoloki. Część włosów na jednym boku spinamy wsuwkami i nakładamy żel. Całość utrwalamy mocnym lakierem.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 159 osób, a dzisiaj 1 osób)

Comments are closed.